logo

108 за среќа – Пред новогодишна работилница и коктел забава

Пред новогодишна работилница и коктел забава во кафе & фуд бар СРЕЌА на 8 Декември 2023 од 19.00 до 22.30 час, отворен за “само” 108 учесници 😊

Повелете на пред новогодишната работилница и коктел забава во кафе & фуд бар СРЕЌА  на 8 Декември 2023 од 19.00 до 22.30 час, отворен за само 108 учесници од Хелти заедница & нивните пријатели.

Знам дека е продолжен викенд и празник, но за споделување на  СРЕЌА со пријателите и љубителите на здравиот начин на живот секогаш е празник.

Дојдете дотерани и стокмени на оваа интернативна работилница и забава, и исполнете се со СРЕЌА  во кафе бар Среќа. Местото има свој паркинг така да среќата ќе ни биде дупла  и се наоѓа на бул. Трета Македонска Бригада бб, Аеродром,  до American college.

Цената за овој настан изнесува 950 мкд и во тоа е опфатено; едно часовна работилница и користење на  Стартуп  клуб кој се наоѓа во рамките на објектот, новогодишен коктел на база шветска маса со канапеи и мезе со неограничено одредени пијалоци до 22.30 и тоа: сокови густи и газирани, наливно вино и вода).

Задолжителна пријава во оваа форма а уплатата треба да биде направена до 3 Декември

Ве молам избегнувајте плаќање на лице место (односно пријава во последен момент!)  за ваков настан треба однапред да се знае бројката.

Направете ја уплатата на жиро сметка на СУНА ХЕЛТИ ЛАЈФ СКОПЈЕ 300000000379694  ако плаќате електронски или со картичка преку оваа страна исто така до 3 Декември.

Пишете ми во формава или на вибер (070234740) за било какви прашања и подпрашања

https://forms.gle/ipzevSrR3TL5bZPd8

 

Биди првиот што ќе додаде рецензија.

Ве молиме , најавете се за да оставите преглед
Купи
30-дневна гаранција за враќање на парите

Вклучува

Целосен (животен) пристап
108 за среќа – Пред новогодишна работилница и коктел забава
Цена:
950мкд.
Layer 1